KONST / Litografier / Färglitografi 14188495
nr 1418 8495
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 17/250. Färglitografi, bildmått: 36x51, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:03:43
9/9 17:32:47
100 kr
13/9 19:58:43